Letterpress: de nieuwe trend voor mooie uitnodigingen

Ook zo onder de indruk van het mooie, klassieke drukwerk dat je wel eens in de VS ziet? De uitnodigingen en aankondigingen voor bruiloften of bijzondere feesten.
Dat is in 9 van de 10 gevallen een combinatie van het mooiste papier in combinatie met letterpress. Vanaf nu ook in Nederland te krijgen; tegen meer Europese prijzen en snelle levertijden.

Wij gebruiken daarvoor een van de 56 kleuren van Colorplan of Crane’s Lettra, puur katoen.

2 replies »

  1. Goeiemiddag,

    Ik wil voor onze trouw uitnodigingen graag de kaarten letterpress gedrukt. Gaat om ong. 60 kaarten die waarschijnlijk in 1 kleur gedrukt moeten worden. Kunt u mij een prijsindicatie geven van een enkele en dubbel gedrukte kaart? En voor het diner hebben we 40 simpele naamkaartjes nodig met de namen vd gasten erop, wat voor prijskaartje hangt hier aan?

    Ik hoor graag van u!

    Mvg Mandy Olsen

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

Tweets van Mooipapier

Visitekaartjes

Oeps: Twitter reageert niet. Wacht svp een paar minuten en ververs deze pagina.

%d bloggers liken dit: