Zet je relatie aan het werk voor langdurig plezier.

Of je relatie nu wel of geen groene vingers heeft, een stukje papier in de grond stoppen en met aandacht en liefde behandelen is altijd wel mogelijk.
Dit was in 2010 het resultaat van een paar weken wachten op Voorjaarspapier uit eigen tuin. Na enige tijd liefde, aandacht en passie een schitterend veldboeket.
Voorjaarspapier is leverbaar in een 60/70 grams versie en in een 160 grams uitvoering op basis van handgeschept papier. In veldboeket of klaproos versie. A4 of A3 formaat uit voorraad leverbaar. Grotere formaten op verzoek. Ook is het mogelijk enveloppen te maken met dit papier.
Prima te gebruiken in inktjetprinter en de 160 grams versie ook in offsetdruk of boekdruk. Niet geschikt voor de laserprinter of copier, tenzij je van geroosterde zaadjes houdt.

Ontwerp Atelier Made, Olga Scholten Tekst Tsead Bruinja Produktie Christiaan Janssen voor Urban Green.

Categorieën:Mooi papier, Specials

Tagged as:

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

Tweets van Mooipapier

Visitekaartjes

Oeps: Twitter reageert niet. Wacht svp een paar minuten en ververs deze pagina.

%d bloggers liken dit: