Huisstijl enveloppen worden vaak geleverd met een standaard blauwe of grijze binnendruk. Dat kan prima passen bij de huisstijl, maar waarom niet eens overwogen om de kleur van de binnendruk aan te passen aan de huisstijl.
Hier zijn een aantal voorbeelden van enveloppen waarbij de kleur van de binnendruk optimaal combineert met de huisstijl van de onderneming.
Niet alleen voor mega-oplagen: Bij de juiste keus van het papier en enveloppen producent is het, ook bij kleinere aantallen, mogelijk je eigen binnendruk kleur te kiezen. Vanaf een paar duizend enveloppen gaat er een wereld aan mogelijkheden open.
Uiteraard altijd te combineren met vensters, gegomd of striplock sluiting.
Beetje klassiek, maar daarom niet minder mooi zijn de enveloppen met een binnenvoering. Römerturm biedt ze aan in de topseries huisstijlpapieren Precioso en Colambo een een effen grijze uitvoering.
Voor wat meer vrolijkheid biedt deze leverancier standaard 22 kleuren zijdevoering aan in de enveloppen. Leverbaar vanaf 25 stuks in het formaat 114x162mm. Prima alternatief voor een bijzondere gelegenheid.

Enveloppen met binnenvoering kunnen niet gecombineerd worden met een stripsluiting of met vensters.