Effektive Design is een jonge, onafhankelijke design studio in Glasgow, UK. Passie voor hun werk en hun klanten. Voor opdrachtgever RENDER Architecture ontwikkelden zij een complete identiteit.
Voor de visitekaartjes gebruikten zij de combinatie van Colorplan Mandarin met Colorplan Dark Grey in 540 g/m2. Strakke, witte foliedruk uitgevoerd door Foil Ribbon Impact Printing in Glasgow.
Colorplan papier is in Nederland verkrijgbaar vanaf 25 vel in 50+ kleuren, ruim 3000 kleurcombinaties, van 100 tot 2100 g/m2. Eventueel te voorzien van een van de 25 persingen.
Voor perfect foliedrukwerk weet ik ook nog wel een paar prima adressen in Nederland die ervaring hebben met Colorplan en foliedruk of Colorplan en boekdruk of Colorplan en offsetdruk of…….
Bel me gerust op 06 420 16 848