Daar kun je echt wel chocolade van maken: Counter Press London

04-The-Counter-Press-Edge-Painted-Business-Card-on-BPODavid Marshall en Elizabeth Ellis begonnen drie jaar geleden met The Counter Press in een oude chocolade fabriek in London. Als grafisch vormgevers waren zij zeer geïnteresseerd in de klassieke techniek  van boekdruk; bij voorkeur door gebruik te maken van houten en loden letters. Bij The Counter Press dus geen polymeermachines en magnesium cliche’s.
Onlangs besloten ze hun eigen huisstijl aan te pakken en visitekaartjes te drukken.
Het monogram bleef onveranderd en is een design hoogstandje.
De voorzijde van de kaartjes is met de hand gezet in een 8 punts Plantin en heel veel wit. Voor de achterzijde werd gebruik gemaakt van houten letters waaraan duidelijk te zien is dat ze een heel leven achter zich hebben. Een authentieke begroeting in Hello of Hi met soms de rafeligheid van de letters.

De kaarten werden gedrukt in zwart en voorzien van een kleuropsnee in oranje.

05-The-Counter-Press-Edge-Painted-Business-Card-on-BPO 00-The-Counter-Press-Monogram-on-BPO 03-The-Counter-Press-Edge-Painted-Business-Card-on-BPO1

Categorieën:Letterpress

Tagged as:

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

Tweets van Mooipapier

Visitekaartjes

Oeps: Twitter reageert niet. Wacht svp een paar minuten en ververs deze pagina.

%d bloggers liken dit: